Gépkezelői pozíciók Kaposvár környékén

Szenna Gépkezelői pozíciók
5 éve, 6 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Gépkezelői pozíciók Kaposvár környékén, amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a kaposvar@pannonwork.hu e-mail címünkre és felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Feladatok:
Gép felszerszámozása (megfelelő méretű szerszámok behelyezése), alapanyag feltöltése
A rábízott automatizált gépsor kezelése, üzemeltetése
A késztermék előállításhoz szükséges gépek, gépcsoportok felügyelete, kezelése
Termék külalakját gyártás közben ellenőrzi, és az eredményt dokumentálja
Gyártási rendelés váltásakor a gépet átszereli és beállítja

Elvárások:
Jó műszaki érzék vagy tapasztalat
Folyamatos munkarend vállalása
Jó állóképesség
Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök:
Gyártósori gépek beállításában szerzett tapasztalat
Számítástechnikai ismeretek

Munkaidő:
Teljes munkaidő (8 órás)
Amit kínálunk
Cafeteria
13. havi fizetés
Stabil, megbízható vállalati háttér
Azonnali munkába lépési lehetőség
Folyamatos munkarend
Céges buszjárat

Kapcsolat a hirdetővel
  • Pannon-Work

  • 3670- 3-mutasd

Elhelyezkedés
Szenna

Gépkezelői pozíciók